wtorek, 9 lipca 2013

Przesyłki

Dla osoby prowadzącej bloga, najgorszą rzeczą jest chyba zepsuty aparat fotograficzny. W ciągu tygodnia dwa razy mi się zepsuł. Teraz nie wiem czy zacząć się rozglądać za nowym czy liczyć, że już się nie zepsuje. Po za tym prześladuje mnie pech, jak już aparat naprawiony to czytnik kart USB się zepsuł i tak w kółko.

A teraz coś milszego czy co zawitało do mnie w ostatnich dwóch tygodniach:

Nagroda od Paczajki z jej konkursu, który trwał cały miesiąc, codziennie była nowa zagadka i kto pierwszy odgadnie ten wygrywa. Byłam druga ale Karolina oddało swoją nagrodę.


Produkt od sklepu Prostoznatury do testów. Jest to posypka do stóp przeciwpotliwa Undosal. Mąż będzie testował.


Tutaj jestem trochę zawiedziona: wkładki Carefree do testów od SampleCity aż 2 sztuki.Przesyłka od JM Spa&Wellnes: zestaw 2 lakiery do paznokci pękające (lakiery nie nadają się do używania) oraz odżywka do paznokci (tak mi się wydaje bo brak opisu produktu). Bez daty ważności i bez jakiegokolwiek opisu.


Czas bez aparatu spędziłam pracowicie w kuchni, robiąc już przetwory na zimę. Chciałam wypróbować kilka przepisów na maseczki z truskawek, jagód, malin i porzeczek ale jakoś owoce lądowały w słoiku lub na talerzu zamiast na twarzy.

Natomiast  mogę się pochwalić moją hodowlą, ten oto okaz wyrósł mi ostatnio w doniczce. (nie wiem dlaczego ale Blogger obraca mi zdjęcie).

9 komentarzy:

 1. Super nagroda. :-)
  Mi też czasami się zdjęcia obracają i też nie wiem dlaczego.
  Fajny kociak na zdjęciu ja mam rudego kocura Klakiera.

  http://mojezyciemojarzeczywistosc.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Ostatnio w blogosferze aż huczy od felernych lakierów przesłanych przez JM Spa&Wellnes. Widzę, że Tobie również takie się trafiły. A okaz w doniczki całkiem urodziwy:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mi szkoda owoców, jestem łakomczuchem więc też bym szybciej zjadła niż zrobiła kosmetyk :P

  OdpowiedzUsuń
 4. No bardzo ładny kwiatek z twojego kotka ;);)

  OdpowiedzUsuń
 5. A tu jest mój zwierz: http://kosmetykowrecenzje.blogspot.com/2013/06/denka-miesiaca-czerwiec-bonus-moja-kotka.html Bardzo podobny do Twojego:D:x

  OdpowiedzUsuń
 6. fajne przesyłki ;) i kociak!

  OdpowiedzUsuń