wtorek, 5 lutego 2013

Recenzja peelingu myjącego Joanna

Recenzja peelingu myjącego z grejpfrutem wygładzający Joanna. Chyba każdy zna peeling  firmy Joanna i dużo osób je lubi. Ja  do nich się zaliczam. A oto dlaczego:


Opis producenta: peeling myjący o owocowym zapachu doskonale wygładza i odświeża ciało. Specjalnie dobrana receptura zawiera nawilżający ekstrakt z grejpfruta oraz drobinki ścierające, które usuwają zanieczyszczenia i martwe komórki naskórka.
 
Peeling jest gęsty, zawiera idealną ilość drobinek ścierających i dobrze się pieni. Zapach doskonale odzwierciedla  grejpfruta (chociaż nie lubię grejpfrutów to zapach  wręcz uwielbiam) więc nie tylko moja skóra ale także nos jest szczęśliwy. Po użyciu skóra jest wygładzona, milsza w dotyku. Mała buteleczka (100 ml) nie wystarcza na długo ale  jest też dobra z kilku powodów: można zabrać ją w podróż i nie będzie problemu typu "gdzie ja to zmieszczę" oraz po szybkim zużyciu można wypróbować inne peelingi  z tej samej serii i cieszyć się zapachem i kolorem. I oczywiście cena przemawia za tym kosmetykiem, nie jest on drogi bo kosztuje ok. 4,5 zł. Polecam wszystkim ten kosmetyk bo warto dać odrobinę Spa naszej skórze.
Cena: 4,5 zł

1 komentarz: