wtorek, 5 lutego 2013

Recenzja maski do twarzy BingoSpa

Maska do twarzy ze 100% olejem winogronowym BingoSpa

Opis producenta: Olej winogronowy BingoSpa zawiera ok. 85% niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych (NNKT), a szczególnie należący do esencjonalnych kwasów tłuszczowych (EFA) kwas linolowy (72%) oraz frakcję niezmydlalną w postaci tokoferoli, fitosteroli i fosfolipidów, które tworzą strukturę błony komórkowej, regulując jej płynność i aktywność enzymów. Kwas linolowy odgrywa istotną rolę w procesach metabolicznych skóry, zaś frakcja niezmydlająca się w postaci fitosteroli wzmacnia lipidową barierę naskórka - chroni skórę przed wieloma szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi: wiatrem, chłodem, promieniowaniem słonecznym i detergentami. Ujędrniający kompleks algowy poprawia nawilżenie i elastyczność skóry oraz wspomaga jej regenerację.
Maska BingoSpa ze 100% olejem winogronowym polecana jest do pielęgnacji cery tłustej, mieszanej i zanieczyszczonej.

Sposób użycia: nanieść maskę BingoSpa na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu omijając okolice oczu. Pozostawić na ok. 15 minut, po czym zmyć letnią wodą.


Na początku nie wiedziałam zbytnio co ma robić ta maska ponieważ po użyciu skóra wyglądała tak samo jak przed nałożeniem. Dopiero gdy spróbowałam jej drugi raz skóra stała się bardziej elastyczna, milsza w dotyku i nawilżona. Maseczka ma dobrą konsystencję, nie jest gęsta i  łatwo się nakłada i zmywa. Co było miłym zaskoczeniem bo jestem przyzwyczajona do gęstych masek, które czasami trudno zmyć z twarzy. Jedynym mankamentem dla mnie jest jej zapach, nie przypomina winogron chociaż jest ze 100% oleju winogronowego.


Pojemność: 120 g


Cena: 12 zł

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz